سینمای جهان

آیا تام هاردی بازیگر نقش جیمز باند می‌شود؟

آیا تام هاردی بازیگر نقش جیمز باند می‌شود؟

اینکه چه کسی قرار است جیمز باند یا مامور ویژه ۰۰۷ بعدی باشد هنوز مشخص نیست، اما نگران نباشید. تام هاردی خود را برای تصاحب این نقش جلو انداخته است.

مگ وب – تام هاردی بازیگر انگلیسی که بازی در فیلم‌هایی چون «سقوط شاهین سیاه»، «پیشتازان فضا»، «آغاز»، «مکس دیوانه: جاده خشم» و فیلم «بازگشته» را در کارنامه سینمایی دارد در گفتگو با نشریه «دیلی بیست» از اشتیاق خود برای بازی در نقش مامور ۰۰۷ در مجموعه فیلم‌های اکشن «جیمز باند» صحبت کرد و همچنین گفت اگر «کریستوفر نولان» کارگردانی این مجموعه را دست بگیرد، فوق‌العاده خواهد شد.

«هاردی» در این گفتگو به این پرسش که آیا قرار است جایگزین «دنیل کریگ» در مجموعه «جیمز باند» شود به صراحت پاسخ نداد و گفت: “یک ضرب‌المثل در میان بازیگران وجود دارد که می‌گوید اگر درباره آن صحبت کنی به صورت خودکار از رقابت خارج خواهی شد. بنابراین الان نمی‌تونم در باره این نقش نظری بدهم”.

خب این صحبت تام هاردی فقط یک معنا دارد، قبولی این نقش از پیش. البته چیز دیگری نیز است که جای صحبت دارد، کارگردان ” The Dark Knight”  کریستوفر نولان قرار است بروی صندلی کارگردانی بنشیند. در نظر بگیرید که اگر او کارگردانی این فیلم را برعهده بگیرد چقدر جالب می شود.

تام نیز گفته است: «من به این فکر می کنم که فرانچیز دیگری چه زمانی ساخته خواهد شد که شخصی هم چون کریستوفر نولان آن را بسازد، او هیچ گاه یک فیلم کلیشه نمی سازد، بلکه اینقدر قدرت دارد که شخصیت های جدیدی برای بازی می آورد و چیزهای جدیدی را خلق می کند.»

آیا تام هاردی بازیگر نقش جیمز باند می‌شود؟

همانطور که تام هاردی تصمیم دارد در نقش ۰۰۷ جدید باشد، کریستوفر نولان نیز دیدگاهی این چنینی نسبت به فیلم های باند دارد، ما نیز خود را برای اینکه این دو نفر را در کنار یکدیگر ببینیم، آماده می کنیم.

هنوز حضور «دنیل کریگ» برای بازی در قسمت‌های بعدی مجموعه «جیمز باند» تائید نشده است و مشخص نیست آیا این بازیگر ۴۸ ساله هنوز انتخاب اول تهیه‌کنندگان این فیلم هست یا خیر. پیش از این شایعه درخواست دستمزد ۱۵۰ میلیون دلاری از سوی «کریگ» برای بازی در دو قسمت بعدی این مجموعه رد شده بود.

«کریک» در چهار فیلم شامل «کازینو رویال»، «ذره‌ای آرامش»، «سقوط آسمانی» و «شبح» در نقش مامور ۰۰۷ ایفای نقش کرده است اما پس از عدم تمایل او به تکرار این نقش گمانه‌زنی‌های زیادی برای انتخاب «جیمز باند» آینده مطرح شده است.

«سم مندس» کارگردان برنده اسکار که کارگردانی دو قسمت آخر (سقوط آسمانی و شبح) مجموعه «جیمز باند» را بر عهده داشته است نیز پیش از این اعلام کرده که دیگر فیلمی از این مجموعه کارگردانی نمی‌کند.

آیا تام هاردی بازیگر نقش جیمز باند می‌شود؟

«ادریس آلبا»، «تام هیدلستون»، «آدریان ترنر»، «هنری کویل»، «دامیان لوئیس» و «تام هاردی» از جمله دیگر چهره‌های سینمایی هستند که نام آنها برای بازی در نقش «جیمز باند» مطرح شده است.

فیلم «اسپکتر» یا «شبح» بیست و چهارمین و جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های جیمز باند بود که در سال ۲۰۱۵ توسط «سام مندس» کارگردانی شد  و در نهایت به فروش جهانی بیش از ۸۷۲ میلیون دلار در  سینماها دست یافت اما رکورد فروش این مجموعه در اختیار فیلم «سقوط آسمانی» به کارگردانی «مندس» و با حضور «کریگ» و «خاویر باردم» در نقش منفی در سال ۲۰۱۲ است که ۱٫۱ میلیارد دلار در سطح جهان فروخت.

سری فیلم‌های «جیمز باند» با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار در جایگاه دوم پرفروش‌ترین سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه «هری پاتر» قرار دارد.

منابع : ۳۰nama و isna

مطالب مرتبط

معرفی فیلم ثور: راگناروک

مگ وب

ویدیو: اولین تریلر رسمی فیلم War for the Planet of the Apes

مگ وب

فیلم «مردان سیاه‌پوش» به سینما بازمی‌گردد

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ورود

X

ثبت نام